{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

امید نعمتى در آستانه برگزارى کنسرت "ایستگاه" به اقتصاد هنر آنلاین گفت؛

کدخبر : 93

"امید نعمتی" خواننده و آهنگساز موسیقی تلفیقی و خواننده گروه "پالت" سابقه خوبی در همکاری با آهنگسازان مستقل دارد. پیشتر نعمتی آلبومی به همراهِ آهنگسازِ جوان معاصر"صادق تسبیحی" تحت عنوانِ حرمان وارد بازار کرده بود که در وقتِ خود مورد استقابل قرار گرفت. او که این روزها مشغول برگزاری کنسرتی با نام "ایستگاه" است، این بار با همراهی "مهیار علیزاده" آهنگساز جوان و باسابقه در حال تولید آلبوم جدیدش است. کنسرت "ایستگاه" پیش از بیرون آمدن آلبومش قرار است یکشنبه ٨ اردیبهشت ماه ساعت٢١:٣٠ تالار وحدت برگزار شود. طراح و کارگردان این کنسرت "رضا موسوی" است.

اقتصاد هنر آنلاین- فرزانه شهریاری؛ امید نعمتی راجع به انگیزه اش درباره آلبوم ایستگاه که خارج از گروه پالت، در حال تولید است توضیح داد: به پیشنهاد دوستم مهیارعلیزاده تصمیم گرفتیم یک آلبوم تولید کنیم و پیش از انتشار آلبوم، کنسرت آن را برگزار کنیم چرا که از این طریق می توانیم بازخورد مخاطبانمان را ببینیم و در نهایت اثری با کیفیت تر تولید کنیم. کنسرت پیش رو سه ایستگاه دارد و قطعاتی از آثار من و علیزاده و قطعات مشترک هردو ما اجرا خواهد شد. علیزاده پیش تر با "علیرضا قربانی" و "همایون شجریان" نیز همکاری داشته است.

نعمتی راجع به تهیه کنندگی این اثر گفت: هنوز مشخص نیست می خواهیم تهیه کنندگی این آلبوم را به چه کسی بسپاریم، باید کمی جلوتر برویم و پیشنهاداتمان را بررسی کنیم.

او در ادامه راجع به این که آیا کنسرت ایستگاه متکی به فروش است و یا حامی مالی دارد، گفت: خیر ما برای برگزاری این کنسرت اسپانسر نداریم. و نگاهمان هم به آن نگاه اقتصادی نبوده است.

این خواننده درباره اینکه از جمله هنرمندانی است که فعالیت هایش را تنها به همکاری  با یک فرد و یا گروهی خاص، محدود نمی کند گفت: فکر می کنم این به روحیه تجربه گرایی من برمی گردد، این روحیه در زندگی همیشه همراه من بوده، و حتا این روحیه باعث شده من زیاد سفر کنم. نمی توانم به تجربه های محدود بسنده کنم و این روش می تواند نیازهای روحی مرا برآورده کند. او در ادامه بیان کرد، در تجربه همکاری با علیزاده، برای اولین بار بود که خودم را به طور کامل به دست آهنگساز می سپردم. چون من همیشه صفر تا صد یک کار را خودم پیش می بردم و اجراگر صرف نبوده ام و همکاری با این آهنگساز تجربه بسیار خوبی برایم رقم زده است و دوست دارم با آهنگسازهای دیگرى هم کار کنم .

نعمتی در پایان راجع به بلیت کنسرت ایستگاه که از ٤٠ تا ١٥٠ هزار تومان قیمت گذاری شده است گفت: من خیلی صلاحیت این را ندارم که وارد مسائل مالی- اقتصادی کار شوم و بخواهم در قیمت گذاری تصمیم گیری کنم، اصولا این کار را به عهده تهیه کننده می گذارم. کنسرت گذار ما حسین توتونچیان از خوش نام ترین هاست، که پیش تر هم با او همکاری های کوتاهی داشته ام. ایشان راجع به این موضوع تصمیم گیری کرده اند.مخاطبان ما دانشجویان و شاید کسانی اند که توان مالی بالایی ندارند و ما سعی  کرده ایم که  تعادل را در تعیین میزان قیمت گذاری بلیت رعایت کنیم.

دیگر عوامل کنسرت عبارتند از "کسری سبکتکین"،"پیمان حاتمی"،"شقایق صادقیان"،"امین طاهری"،"آرمین خیردان"،"سوگل شیری" اشعار قطعات این کنسرت توسط "اهورا ایمان"، "علیرضا کلیایی"، "احمد امیر خلیلی" سروده شده اند. تهیه کنندگی این کنسرت هم به عهده "حسین توتونچیان" و مدیر اجرایی "سید علی میرمحمدی" است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها